Dzień Matki

Dnia 24 maja 2016r., w sali widowiskowej Spółdzielni Mieszkaniowej „Autosan”, odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki. Na widowni licznie zasiedli Rodzice, uczniowie i nauczyciele naszej Szkoły. Szanowni Goście mieli okazję spędzić niezapomniany czas, jako widownia „Małego Kina”. Uroczystość odbyła się w charakterze gali i kinowego pokazu krótkich filmów. Na małym ekranie, w przygaszonym świetle, przy torebkach z popcornem, zostały wyświetlone trzy filmy, których głównymi aktorami i operatorami kamery byli uczniowie klas SPP i Gimnazjum. „Hip hop do tablicy”, „Przerwa na miłość” i „Gang Okularników”, wzbudziły spory aplauz zebranej w sali widowni. Główną pomysłodawczynią i reżyserem była p. Anna Boczar. W przerwach pomiędzy filmami, miały okazję zaprezentować się również dzieci młodsze. Klasa 6Um w odpowiednich kostiumach, przedstawiła zabawną inscenizację pt. „Kotki Czyścioszki”. Wystąpił również wokalno- taneczny zespół „Sikoreczki”, śpiewając piosenkę dla wszystkich Mam. Nie zabrakło również odtańczonego przez uczniów tańca belgijskiego, oraz tańca stylizowanego na tańce karpackie , który uczniowie zaprezentowali w WDK w Rzeszowie, podczas Festiwalu Zespołów Teatralnych. Dyrektor Robert Dudek miał również przyjemność wręczyć nagrody i wyróżnienia dla najbardziej wysportowanych uczniów, reprezentujących naszą Szkołę na V Memoriale Lekkoatletycznym im. Ryszarda Peszko w Rzeszowie.

Akademia z pewnością na długo zapadnie w pamięci uczniów i ich Opiekunów. W trakcie występów nie zabrakło uśmiechu oraz chwil wzruszeń. Dzieci włożyły w przedstawienie dużo starań i swobodnej, pozytywnej energii.

Galeria zdjęć:

 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

 


Nasze konto

Bank Gospodarstwa Krajowego

Rachunek bieżący

23 1130 1105 0005 2485 0820 0001

ZFŚP

93 1130 1105 0005 2485 0820 0002

Darowizny

66 1130 1105 0005 2485 0820 0003

Schroniska młodzieżowe